Обов'язково уточнюйте наявність перед замовленням viber або telegram +380 93 281 0346

Характеристики
- Колір бежевий
- Розмір: 23*12*12 см
- Матеріал шкіра + канва
- Фурнітура золото, "лого"
- У комплекті фірмовий чохол, коробка
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Коричневий |
| Матеріал | Текстиль - шкіра |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Циліндрична |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 900 ₴








