Обов'язково уточнюйте наявність перед замовленням viber або telegram +380 93 281 0346
Розмір:23*17,5
Коробка,пильник ,ремінь
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Louis Vuitton |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 170 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Матеріал | Канва |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Ширина | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 400 ₴






