Обов'язково уточнюйте наявність перед замовленням viber або telegram +380 93 281 0346
Жіноча сумка Yves Saint Laurent Cassandra шкіряна
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Yves Saint Laurent |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 240 мм |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 110 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Магніт |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 200 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 600 ₴





