Обов'язково уточнюйте наявність перед замовленням viber або telegram +380 93 281 0346
Колір чорний
Брелок 1000 грн
Розмір 32*13*12 см
Матеріал натуральна шкіра
Фурнітура золото, "лого"
Серійний номер
У комплекті фірмовий чохол
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Balenciaga |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 320 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стан | Новий |
| Стиль | Універсальний |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Прямокутна |
| Ширина | 120 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴






