Обов'язково уточнюйте наявність перед замовленням viber або telegram +380 93 281 0346
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hermes |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 290 мм |
| Відділення | 1 основний, Зовнішня кишеня без застібки, Відділення для дрібних грошей |
| Візерунки і принти | Без візерунків і принтів |
| Довжина | 280 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Колір | Сірий |
| Матеріал | Натуральна шкіра |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Стиль | Класичний |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Упаковка | Коробка |
| Упаковка засобу | Пильник |
| Форма | Нестандартна |
| Ширина | 75 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 700 ₴






