Обов'язково уточнюйте наявність перед замовленням viber або telegram +380 93 281 0346
- Матеріал: екошкіра преміум
- Фурнітура: золотиста
- Закриття: блискавка по периметру
- Ручка: верхня (top handle)
- Ремінець: ланцюжок зі шкірою, знімний / регульований
- Носіння: в руці / на плечі / кросбоді
- Логотип: металевий CC спереду + міні CC на ручці
- Підкладка: текстильна (бордова або чорна)
- Всередині: 1 відділення + слоти для карт
- Розмір :
- ширина: ~ 20 см
- висота: ~12 см
- глибина: ~5 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Chanel |
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Розмір | Малий |
| Стиль | Молодіжний |
| Колір | Чорний |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Тип застежки | Блискавка |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Одна |
| Плечовий ремінь | Так |
| Висота | 120 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка засобу | Пильник |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴









